Тренутно гледате страницу: Почетна Центар сениори
Резултати: Друга лига - центар, сениори

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

18. коло
Слога 2015 - Лаки Стар 0:3 (13:25, 19:25, 12:25)
Ас Београд - Блок Аут 3:1 (21:25, 25:18, 25:16, 27:25)
Рудар - Рода 3:0 (25:17, 25:13, 25:19)
Шумадија - Карађорђе 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)
17. коло
Рода - Шумадија 0:3 (25:27, 20:25, 18:25)
Блок Аут - Рудар 3:1 (21:25, 25:18, 25:15, 26:24)
Лаки Стар - Ас Београд 3:1 (22:25, 26:24, 25:19, 25:22)
Црњански - Слога 2015 1:3 (22:25, 25:27, 26:24, 22:25)
16. коло
Ас Београд - Црњански 3:0 (25:15, 25:18, 30:28)
Рудар - Лаки Стар 3:2 (16:25, 25:21, 21:25, 25:22, 15:13)
Шумадија - Блок Аут 3:0 (25:22, 27:25, 25:18)
Карађорђе - Рода 3:0 (25:15, 25:14, 25:16)
15. коло
Блок Аут - Карађорђе 0:3 (22:25, 19:25, 10:25)
Лаки Стар - Шумадија 1:3 (28:30, 25:21, 20:25, 15:25)
Црњански - Рудар 1:3 (27:25, 18:25, 20:25, 23:25)
Слога 2015 - Ас Београд 1:3 (27:25, 12:25, 27:29, 12:25)
14. коло
Рудар - Слога 2015 3:1 (26:24, 23:25, 25:7, 25:22)
Шумадија - Црњански 3:0 (25:9, 25:20, 25:18)
Карађорђе - Лаки Стар 2:3 (19:25, 25:19, 25:23, 8:25, 10:15)
Рода - Блок Аут 3:1 (25:22, 25:21, 23:25, 25:18)
13. коло
Лаки Стар - Рода 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)
Црњански - Карађорђе 0:3 (11:25, 11:25, 8:25)
Слога 2015 - Шумадија 0:3 (20:25, 16:25, 17:25)
Ас Београд - Рудар 0:3 (17:25, 17:25, 18:25)
12. коло
Шумадија - Ас Београд 3:0 (25:20, 25:12, 25:19)
Карађорђе - Слога 2015 3:1 (25:12, 22:25, 25:21, 25:18)
Рода - Црњански 3:1 (25:23, 25:13, 20:25, 25:13)
Блок Аут - Лаки Стар 1:3 (25:27, 16:25, 25:23, 21:25)
11. коло
Црњански - Блок Аут 0:3 (15:25, 16:25, 21:25)
Слога 2015 - Рода 0:3 (21:25, 15:25, 21:25)
Ас Београд - Карађорђе 0:3 (16:25, 20:25, 21:25)
Рудар - Шумадија 0:3 (22:25, 21:25, 21:25)
10. коло
Карађорђе - Рудар 3:1 (21:25, 25:15, 25:13, 25:16)
Рода - Ас Београд 2:3 (26:24, 25:17, 21:25, 12:25, 12:15)
Блок Аут - Слога 2015 3:1 (25:20, 23:25, 25:15, 25:20)
Лаки Стар - Црњански 3:0 (25:21, 25:19, 25:21)
9. коло
Лаки Стар - Слога 2015 3:0 (25:16, 25:19, 28:26)
Блок Аут - Ас Београд 3:0 (27:25, 25:19, 25:19)
Рода - Рудар 0:3 (21:25, 22:25, 13:25)
Карађорђе - Шумадија 3:1 (25:21, 25:20, 20:25, 25:23)
8. коло
Шумадија - Рода 3:0 (25:21, 25:18, 25:23)
Рудар - Блок Аут 3:0 (25:16, 25:16, 25:20)
Ас Београд - Лаки Стар 0:3 (13:25, 22:25, 19:25)
Слога 2015 - Црњански 1:3 (19:25, 23:25, 25:21, 16:25)
7. коло
Црњански - Ас Београд 3:0 (25:23, 25:19, 29:27)
Лаки Стар - Рудар 3:0 (25:16, 25:18, 25:22)
Блок Аут - Шумадија 0:3 (14:25, 20:25, 18:25)
Рода - Карађорђе 0:3 (24:26, 19:25, 20:25)
6. коло
Карађорђе - Блок Аут 3:0 (25:11, 25:12, 25:16)
Шумадија - Лаки Стар 1:3 (25:19, 18:25, 21:25, 21:25)
Рудар - Црњански 3:0 (25:15, 25:11, 25:22)
Ас Београд - Слога 2015 3:0 (25:20, 25:14, 25:20)
5. коло
Слога 2015 - Рудар 0:3 (20:25, 8:25, 15:25)
Црњански - Шумадија 0:3 (10:25, 19:25, 15:25)
Лаки Стар - Карађорђе 1:3 (25:23, 23:25, 15:25, 15:25)
Блок Аут - Рода 2:3 (25:19, 20:25, 16:25, 25:16, 13:15)
4. коло
Рода - Лаки Стар 0:3 (22:25, 18:25, 25:27)
Карађорђе - Црњански 3:0 (25:18, 25:16, 25:15)
Шумадија - Слога 2015 3:0 (25:15, 25:20, 25:15)
Рудар - Ас Београд 3:0 (25:16, 25:20, 25:11)
3. коло
Ас Београд - Шумадија 3:2 (18:25, 26:24, 19:25, 28:26, 15:12)
Слога 2015 - Карађорђе 0:3 (15:25, 15:25, 20:25)
Црњански - Рода 2:3 (22:25, 22:25, 25:19, 25:16, 12:15)
Лаки Стар - Блок Аут 3:1 (25:21, 25:17, 23:25, 25:15)
2. коло
Блок Аут - Црњански 3:0 (25:13, 25:16, 25:11)
Рода - Слога 2015 3:2 (25:20, 23:25, 20:25, 25:22, 15:13)
Карађорђе - Ас Београд 3:1 (25:13, 25:23, 32:34, 25:14)
Шумадија - Рудар 1:3 (25:20, 23:25, 27:29, 21:25)
1. коло
Рудар - Карађорђе 1:3 (19:25, 25:20, 16:25, 18:25)
Ас Београд - Рода 3:1 (18:25, 25:23, 25:15, 25:19)
Слога 2015 - Блок Аут 0:3 (15:25, 25:27, 24:26)
Црњански - Лаки Стар 0:3 (8:25, 20:25, 22:25)