Тренутно гледате страницу: Почетна Исток сениорке
Резултати: Друга лига - исток, сениорке

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

22. коло
ЖОК Параћин - Алексинац 3:0 (25:22, 25:14, 25:20)
Бор - Мајданпек ФБЦ 3:0 (25:13, 25:16, 25:18)
ЖОК Десетка - Стампедо 1:3 (19:25, 24:26, 25:22, 17:25)
ЖОК Куршумлија - ЖОК Хајдук Вељко 3:2 (25:18, 18:25, 17:25, 25:17, 15:6)
Панда - ЖОК Зајечар 0:3 (15:25, 18:25, 10:25)
Студент - ЖОК Пирот 0:3 (20:25, 19:25, 17:25)
21. коло
ЖОК Пирот - ЖОК Параћин 3:1 (25:14, 19:25, 25:23, 25:16)
ЖОК Зајечар - Студент 3:0 (25:14, 25:12, 25:18)
ЖОК Хајдук Вељко - Панда 0:3 (19:25, 14:25, 19:25)
Стампедо - ЖОК Куршумлија 3:0 (25:19, 25:12, 25:22)
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Десетка 0:3 (18:25, 8:25, 26:28)
Алексинац - Бор 0:3 (19:25, 13:25, 22:25)
20. коло
ЖОК Параћин - Бор 2:3 (20:25, 12:25, 25:23, 25:21, 5:15)
ЖОК Десетка - Алексинац 3:0 (25:18, 25:23, 25:13)
ЖОК Куршумлија - Мајданпек ФБЦ 3:0 (25:13, 25:12, 25:16)
Панда - Стампедо 3:1 (25:17, 25:20, 13:25, 25:22)
Студент - ЖОК Хајдук Вељко 3:0 (25:8, 25:14, 25:15)
ЖОК Пирот - ЖОК Зајечар 1:3 (25:17, 17:25, 12:25, 18:25)
19. коло
ЖОК Зајечар - ЖОК Параћин 3:0 (25:16, 25:9, 25:17)
ЖОК Хајдук Вељко - ЖОК Пирот 0:3 (11:25, 22:25, 20:25)
Стампедо - Студент 2:3 (23:25, 19:25, 26:24, 25:14, 12:15)
Мајданпек ФБЦ - Панда 0:3 (21:25, 11:25, 23:25)
Алексинац - ЖОК Куршумлија 0:3 (17:25, 22:25, 18:25)
Бор - ЖОК Десетка 1:3 (25:21, 24:26, 23:25, 21:25)
18. коло
ЖОК Параћин - ЖОК Десетка 3:2 (14:25, 25:21, 25:18, 17:25, 15:4)
ЖОК Куршумлија - Бор 2:3 (21:25, 25:15, 25:16, 18:25, 9:15)
Панда - Алексинац 3:1 (25:16, 25:23, 22:25, 25:22)
Студент - Мајданпек ФБЦ 2:3 (25:12, 26:28, 21:25, 25:15, 11:15)
ЖОК Пирот - Стампедо 3:1 (25:13, 26:28, 25:9, 25:12)
ЖОК Зајечар - ЖОК Хајдук Вељко 3:0 (25:17, 25:22, 25:20)
17. коло
ЖОК Хајдук Вељко - ЖОК Параћин 1:3 (22:25, 25:18, 13:25, 17:25)
Стампедо - ЖОК Зајечар 0:3 (20:25, 22:25, 19:25)
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Пирот 0:3 (23:25, 11:25, 16:25)
Алексинац - Студент 0:3 (20:25, 21:25, 5:25)
Бор - Панда 3:1 (25:23, 25:21, 19:25, 26:24)
ЖОК Десетка - ЖОК Куршумлија 3:0 (25:18, 25:17, 28:26)
16. коло
ЖОК Параћин - ЖОК Куршумлија 0:3 (14:25, 25:27, 20:25)
Панда - ЖОК Десетка 3:0 (25:18, 25:6, 25:18)
Студент - Бор 3:2 (16:25, 28:26, 25:19, 12:25, 15:8)
ЖОК Пирот - Алексинац 3:0 (25:22, 25:19, 25:13)
ЖОК Зајечар - Мајданпек ФБЦ 3:0 (25:10, 25:16, 25:10)
ЖОК Хајдук Вељко - Стампедо 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)
15. коло
Стампедо - ЖОК Параћин 0:3 (16:25, 18:25, 21:25)
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Хајдук Вељко 3:1 (25:17, 18:25, 25:23, 25:22)
Алексинац - ЖОК Зајечар 0:3 (13:25, 13:25, 10:25)
Бор - ЖОК Пирот 1:3 (25:16, 17:25, 11:25, 20:25)
ЖОК Десетка - Студент 2:3 (25:18, 25:21, 14:25, 21:25, 7:15)
ЖОК Куршумлија - Панда 3:0 (25:17, 25:20, 25:20)
14. коло
ЖОК Параћин - Панда 3:1 (19:25, 25:21, 25:16, 25:20)
Студент - ЖОК Куршумлија 0:3 (13:25, 17:25, 22:25)
ЖОК Пирот - ЖОК Десетка 3:0 (25:16, 25:17, 25:22)
ЖОК Зајечар - Бор 3:0 (25:20, 25:20, 25:23)
ЖОК Хајдук Вељко - Алексинац 3:0 (25:16, 25:11, 25:13)
Стампедо - Мајданпек ФБЦ 3:0 (25:17, 25:22, 25:17)
13. коло
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Параћин 3:0 (25:18, 25:15, 25:5)
Алексинац - Стампедо 2:3 (12:25, 25:14, 29:27, 17:25, 14:16)
Бор - ЖОК Хајдук Вељко 1:3 (25:18, 23:25, 13:25, 18:25)
ЖОК Куршумлија - ЖОК Пирот 3:2 (13:25, 25:27, 25:13, 25:20, 15:12)
Панда - Студент 0:3 (14:25, 20:25, 23:25)
ЖОК Десетка - ЖОК Зајечар 0:3 (18:25, 22:25, 17:25)
12. коло
ЖОК Параћин - Студент 0:3 (21:25, 14:25, 23:25)
ЖОК Пирот - Панда 3:2 (25:19, 16:25, 25:13, 23:25, 15:7)
ЖОК Зајечар - ЖОК Куршумлија 3:0 (25:15, 25:6, 25:15)
ЖОК Хајдук Вељко - ЖОК Десетка 3:0 (25:21, 25:14, 25:22)
Стампедо - Бор 3:2 (25:21, 21:25, 25:16, 18:25, 15:7)
Мајданпек ФБЦ - Алексинац 2:3 (18:25, 25:18, 25:16, 22:25, 8:15)
11. коло
Алексинац - ЖОК Параћин 3:1 (25:22, 24:26, 25:20, 25:21)
Мајданпек ФБЦ - Бор 2:3 (22:25, 25:17, 25:22, 18:25, 5:15)
Стампедо - ЖОК Десетка 0:3 (15:25, 16:25, 22:25)
ЖОК Хајдук Вељко - ЖОК Куршумлија 2:3 (26:24, 22:25, 21:25, 26:24, 11:15)
ЖОК Зајечар - Панда 3:0 (25:16, 25:15, 25:23)
ЖОК Пирот - Студент 3:1 (23:25, 25:20, 27:25, 25:23)
10. коло
ЖОК Параћин - ЖОК Пирот 3:2 (25:6, 25:20, 21:25, 25:27, 15:9)
Студент - ЖОК Зајечар 0:3 (23:25, 13:25, 13:25)
Панда - ЖОК Хајдук Вељко 3:1 (21:25, 25:20, 28:26, 25:21)
ЖОК Куршумлија - Стампедо 3:0 (25:20, 25:10, 25:16)
ЖОК Десетка - Мајданпек ФБЦ 2:3 (19:25, 25:23, 16:25, 25:20, 12:15)
Бор - Алексинац 3:0 (25:12, 25:8, 25:19)
9. коло
Бор - ЖОК Параћин 3:0 (25:12, 25:19, 25:19)
Алексинац - ЖОК Десетка 0:3 (19:25, 22:25, 17:25)
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Куршумлија 3:1 (25:15, 14:25, 25:21, 28:26)
Стампедо - Панда 1:3 (25:19, 26:28, 18:25, 23:25)
ЖОК Хајдук Вељко - Студент 1:3 (22:25, 21:25, 25:22, 20:25)
ЖОК Зајечар - ЖОК Пирот 3:0 (25:17, 25:22, 25:11)
8. коло
ЖОК Параћин - ЖОК Зајечар 0:3 (19:25, 13:25, 24:26)
ЖОК Пирот - ЖОК Хајдук Вељко 3:1 (25:17, 23:25, 25:13, 25:23)
Студент - Стампедо 3:1 (25:14, 25:13, 14:25, 25:18)
Панда - Мајданпек ФБЦ 3:0 (25:21, 25:11, 26:24)
ЖОК Куршумлија - Алексинац 3:0 (25:21, 25:13, 25:11)
ЖОК Десетка - Бор 0:3 (23:25, 18:25, 17:25)
7. коло
ЖОК Десетка - ЖОК Параћин 3:0 (25:12, 25:21, 25:19)
Бор - ЖОК Куршумлија 3:1 (25:17, 25:16, 20:25, 25:19)
Алексинац - Панда 0:3 (24:26, 21:25, 15:25)
Мајданпек ФБЦ - Студент 3:1 (25:12, 25:21, 22:25, 25:14)
Стампедо - ЖОК Пирот 1:3 (21:25, 15:25, 25:16, 22:25)
ЖОК Хајдук Вељко - ЖОК Зајечар 1:3 (18:25, 18:25, 25:22, 17:25)
6. коло
ЖОК Параћин - ЖОК Хајдук Вељко 2:3 (25:17, 16:25, 19:25, 25:23, 14:16)
ЖОК Зајечар - Стампедо 3:0 (25:16, 25:14, 25:15)
ЖОК Пирот - Мајданпек ФБЦ 1:3 (25:17, 20:25, 18:25, 18:25)
Студент - Алексинац 3:2 (24:26, 17:25, 26:24, 25:12, 15:6)
Панда - Бор 3:2 (25:18, 21:25, 25:19, 23:25, 15:7)
ЖОК Куршумлија - ЖОК Десетка 3:2 (19:25, 25:21, 25:16, 17:25, 15:7)
5. коло
ЖОК Куршумлија - ЖОК Параћин 3:2 (27:25, 20:25, 25:14, 19:25, 15:12)
ЖОК Десетка - Панда 0:3 (20:25, 16:25, 12:25)
Бор - Студент 3:0 (25:19, 25:23, 25:14)
Алексинац - ЖОК Пирот 1:3 (23:25, 23:25, 25:20, 16:25)
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Зајечар 1:3 (25:21, 20:25, 23:25, 16:25)
Стампедо - ЖОК Хајдук Вељко 3:2 (25:23, 25:17, 16:25, 24:26, 15:10)
4. коло
ЖОК Параћин - Стампедо 3:0 (25:17, 25:21, 25:15)
ЖОК Хајдук Вељко - Мајданпек ФБЦ 0:3 (17:25, 26:28, 23:25)
ЖОК Зајечар - Алексинац 3:0 (25:7, 25:10, 25:21)
ЖОК Пирот - Бор 3:2 (21:25, 25:20, 25:20, 18:25, 15:13)
Студент - ЖОК Десетка 2:3 (25:18, 25:22, 10:25, 26:28, 9:15)
Панда - ЖОК Куршумлија 0:3 (13:25, 17:25, 18:25)
3. коло
Панда - ЖОК Параћин 3:1 (25:18, 25:22, 21:25, 25:21)
ЖОК Куршумлија - Студент 3:1 (19:25, 25:23, 25:15, 25:21)
ЖОК Десетка - ЖОК Пирот 1:3 (25:21, 22:25, 24:26, 20:25)
Бор - ЖОК Зајечар 1:3 (25:22, 22:25, 17:25, 6:25)
Алексинац - ЖОК Хајдук Вељко 3:1 (25:19, 22:25, 26:24, 25:21)
Мајданпек ФБЦ - Стампедо 1:3 (22:25, 25:27, 25:22, 21:25)
2. коло
ЖОК Параћин - Мајданпек ФБЦ 1:3 (25:22, 17:25, 15:25, 19:25)
Стампедо - Алексинац 2:3 (17:25, 25:22, 24:26, 25:16, 20:22)
ЖОК Хајдук Вељко - Бор 1:3 (22:25, 25:17, 23:25, 13:25)
ЖОК Зајечар - ЖОК Десетка 3:0 (25:13, 25:10, 25:18)
ЖОК Пирот - ЖОК Куршумлија 3:2 (20:25, 32:34, 25:22, 25:19, 15:7)
Студент - Панда 0:3 (18:25, 20:25, 20:25)
1. коло
Студент - ЖОК Параћин 0:3 (9:25, 22:25, 15:25)
Панда - ЖОК Пирот 3:1 (19:25, 25:23, 25:18, 25:21)
ЖОК Куршумлија - ЖОК Зајечар 0:3 (20:25, 9:25, 24:26)
ЖОК Десетка - ЖОК Хајдук Вељко 0:3 (19:25, 16:25, 18:25)
Бор - Стампедо 3:0 (25:16, 25:16, 25:19)
Алексинац - Мајданпек ФБЦ 1:3 (18:25, 16:25, 25:23, 15:25)