Тренутно гледате страницу: Почетна Исток сениорке
Резултати: Друга лига - исток, сениорке

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

10. коло
ЖОК Параћин - ЖОК Пирот
Студент - ЖОК Зајечар
Панда - ЖОК Хајдук Вељко
ЖОК Куршумлија - Стампедо
ЖОК Десетка - Мајданпек ФБЦ
Бор - Алексинац
9. коло
Бор - ЖОК Параћин 3:0 (25:12, 25:19, 25:19)
Алексинац - ЖОК Десетка 0:3 (19:25, 22:25, 17:25)
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Куршумлија 3:1 (25:15, 14:25, 25:21, 28:26)
Стампедо - Панда 1:3 (25:19, 26:28, 18:25, 23:25)
ЖОК Хајдук Вељко - Студент 1:3 (22:25, 21:25, 25:22, 20:25)
ЖОК Зајечар - ЖОК Пирот 3:0 (25:17, 25:22, 25:11)
8. коло
ЖОК Параћин - ЖОК Зајечар 0:3 (19:25, 13:25, 24:26)
ЖОК Пирот - ЖОК Хајдук Вељко 3:1 (25:17, 23:25, 25:13, 25:23)
Студент - Стампедо 3:1 (25:14, 25:13, 14:25, 25:18)
Панда - Мајданпек ФБЦ 3:0 (25:21, 25:11, 26:24)
ЖОК Куршумлија - Алексинац 3:0 (25:21, 25:13, 25:11)
ЖОК Десетка - Бор 0:3 (23:25, 18:25, 17:25)
7. коло
ЖОК Десетка - ЖОК Параћин 3:0 (25:12, 25:21, 25:19)
Бор - ЖОК Куршумлија 3:1 (25:17, 25:16, 20:25, 25:19)
Алексинац - Панда 0:3 (24:26, 21:25, 15:25)
Мајданпек ФБЦ - Студент 3:1 (25:12, 25:21, 22:25, 25:14)
Стампедо - ЖОК Пирот 1:3 (21:25, 15:25, 25:16, 22:25)
ЖОК Хајдук Вељко - ЖОК Зајечар 1:3 (18:25, 18:25, 25:22, 17:25)
6. коло
ЖОК Параћин - ЖОК Хајдук Вељко 2:3 (25:17, 16:25, 19:25, 25:23, 14:16)
ЖОК Зајечар - Стампедо 3:0 (25:16, 25:14, 25:15)
ЖОК Пирот - Мајданпек ФБЦ 1:3 (25:17, 20:25, 18:25, 18:25)
Студент - Алексинац 3:2 (24:26, 17:25, 26:24, 25:12, 15:6)
Панда - Бор 3:2 (25:18, 21:25, 25:19, 23:25, 15:7)
ЖОК Куршумлија - ЖОК Десетка 3:2 (19:25, 25:21, 25:16, 17:25, 15:7)
5. коло
ЖОК Куршумлија - ЖОК Параћин 3:2 (27:25, 20:25, 25:14, 19:25, 15:12)
ЖОК Десетка - Панда 0:3 (20:25, 16:25, 12:25)
Бор - Студент 3:0 (25:19, 25:23, 25:14)
Алексинац - ЖОК Пирот 1:3 (23:25, 23:25, 25:20, 16:25)
Мајданпек ФБЦ - ЖОК Зајечар 1:3 (25:21, 20:25, 23:25, 16:25)
Стампедо - ЖОК Хајдук Вељко 3:2 (25:23, 25:17, 16:25, 24:26, 15:10)
4. коло
ЖОК Параћин - Стампедо 3:0 (25:17, 25:21, 25:15)
ЖОК Хајдук Вељко - Мајданпек ФБЦ 0:3 (17:25, 26:28, 23:25)
ЖОК Зајечар - Алексинац 3:0 (25:7, 25:10, 25:21)
ЖОК Пирот - Бор 3:2 (21:25, 25:20, 25:20, 18:25, 15:13)
Студент - ЖОК Десетка 2:3 (25:18, 25:22, 10:25, 26:28, 9:15)
Панда - ЖОК Куршумлија 0:3 (13:25, 17:25, 18:25)
3. коло
Панда - ЖОК Параћин 3:1 (25:18, 25:22, 21:25, 25:21)
ЖОК Куршумлија - Студент 3:1 (19:25, 25:23, 25:15, 25:21)
ЖОК Десетка - ЖОК Пирот 1:3 (25:21, 22:25, 24:26, 20:25)
Бор - ЖОК Зајечар 1:3 (25:22, 22:25, 17:25, 6:25)
Алексинац - ЖОК Хајдук Вељко 3:1 (25:19, 22:25, 26:24, 25:21)
Мајданпек ФБЦ - Стампедо 1:3 (22:25, 25:27, 25:22, 21:25)
2. коло
ЖОК Параћин - Мајданпек ФБЦ 1:3 (25:22, 17:25, 15:25, 19:25)
Стампедо - Алексинац 2:3 (17:25, 25:22, 24:26, 25:16, 20:22)
ЖОК Хајдук Вељко - Бор 1:3 (22:25, 25:17, 23:25, 13:25)
ЖОК Зајечар - ЖОК Десетка 3:0 (25:13, 25:10, 25:18)
ЖОК Пирот - ЖОК Куршумлија 3:2 (20:25, 32:34, 25:22, 25:19, 15:7)
Студент - Панда 0:3 (18:25, 20:25, 20:25)
1. коло
Студент - ЖОК Параћин 0:3 (9:25, 22:25, 15:25)
Панда - ЖОК Пирот 3:1 (19:25, 25:23, 25:18, 25:21)
ЖОК Куршумлија - ЖОК Зајечар 0:3 (20:25, 9:25, 24:26)
ЖОК Десетка - ЖОК Хајдук Вељко 0:3 (19:25, 16:25, 18:25)
Бор - Стампедо 3:0 (25:16, 25:16, 25:19)
Алексинац - Мајданпек ФБЦ 1:3 (18:25, 16:25, 25:23, 15:25)