Тренутно гледате страницу: Почетна Север сениори
Резултати: Друга лига - север, сениори

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

9. коло
Сомбор - Пролетер 0:3 (17:25, 16:25, 23:25)
Младост Т - Војводина НС Семе 2 2:3 (18:25, 25:21, 25:21, 23:25, 10:15)
Кулпин - Ботафого 3:0 (25:15, 26:24, 25:21)
Маглић 1953 - Дунав Волеј 0:3 (19:25, 22:25, 22:25)
Партизан - Младост НП 1:3 (25:21, 19:25, 21:25, 17:25)
Херцеговина - Шид 1:3 (18:25, 25:23, 22:25, 26:28)
8. коло
Пролетер - Херцеговина 3:1 (25:21, 25:8, 23:25, 25:23)
Шид - Партизан 1:3 (25:22, 13:25, 21:25, 12:25)
Младост НП - Маглић 1953 3:0 (25:15, 25:16, 25:0)
Дунав Волеј - Кулпин 3:0 (25:14, 25:17, 25:15)
Ботафого - Младост Т 0:3 (24:26, 21:25, 25:27)
Војводина НС Семе 2 - Сомбор 3:2 (25:21, 15:25, 13:25, 25:20, 17:15)
7. коло
Војводина НС Семе 2 - Пролетер 3:1 (25:21, 25:20, 14:25, 25:18)
Сомбор - Ботафого 3:1 (20:25, 25:16, 25:22, 25:17)
Младост Т - Дунав Волеј 2:3 (21:25, 25:22, 25:27, 25:19, 18:20)
Кулпин - Младост НП 3:2 (22:25, 20:25, 25:17, 25:20, 15:8)
Маглић 1953 - Шид 2:3 (25:22, 18:25, 25:27, 25:16, 15:17)
Партизан - Херцеговина 2:3 (25:13, 25:15, 24:26, 21:25, 12:15)
6. коло
Пролетер - Партизан 2:3 (25:21, 15:25, 18:25, 25:18, 11:15)
Херцеговина - Маглић 1953 3:0 (26:24, 25:17, 25:17)
Шид - Кулпин 1:3 (27:25, 22:25, 16:25, 18:25)
Младост НП - Младост Т 3:0 (25:23, 25:23, 25:15)
Дунав Волеј - Сомбор 2:3 (27:29, 25:11, 22:25, 25:21, 9:15)
Ботафого - Војводина НС Семе 2 2:3 (18:25, 25:19, 25:22, 16:25, 14:16)
5. коло
Ботафого - Пролетер 0:3 (20:25, 22:25, 20:25)
Војводина НС Семе 2 - Дунав Волеј 1:3 (25:18, 18:25, 15:25, 22:25)
Сомбор - Младост НП 2:3 (25:23, 12:25, 25:19, 11:25, 15:17)
Младост Т - Шид 2:3 (20:25, 21:25, 27:25, 25:19, 13:15)
Кулпин - Херцеговина 3:1 (27:25, 25:20, 22:25, 25:22)
Маглић 1953 - Партизан 2:3 (28:26, 25:23, 22:25, 19:25, 10:15)
4. коло
Пролетер - Маглић 1953 3:1 (26:24, 20:25, 25:17, 25:9)
Партизан - Кулпин 1:3 (25:18, 17:25, 22:25, 19:25)
Херцеговина - Младост Т 1:3 (25:23, 27:29, 17:25, 22:25)
Шид - Сомбор 0:3 (18:25, 25:27, 14:25)
Младост НП - Војводина НС Семе 2 3:0 (25:17, 25:19, 25:11)
Дунав Волеј - Ботафого 1:3 (25:17, 22:25, 23:25, 23:25)
3. коло
Дунав Волеј - Пролетер 1:3 (28:30, 22:25, 25:19, 19:25)
Ботафого - Младост НП 0:3 (19:25, 17:25, 14:25)
Војводина НС Семе 2 - Шид 3:2 (14:25, 25:19, 25:23, 22:25, 15:9)
Сомбор - Херцеговина 1:3 (23:25, 25:22, 23:25, 22:25)
Младост Т - Партизан 3:2 (25:23, 25:14, 21:25, 11:25, 15:11)
Кулпин - Маглић 1953 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:19)
2. коло
Пролетер - Кулпин 0:3 (23:25, 23:25, 17:25)
Маглић 1953 - Младост Т 3:1 (25:19, 22:25, 25:23, 25:21)
Партизан - Сомбор 2:3 (25:22, 22:25, 21:25, 32:30, 15:17)
Херцеговина - Војводина НС Семе 2 2:3 (10:25, 30:28, 25:23, 14:25, 11:15)
Шид - Ботафого 1:3 (21:25, 19:25, 25:21, 23:25)
Младост НП - Дунав Волеј 3:0 (25:20, 25:12, 28:26)
1. коло
Младост НП - Пролетер 3:1 (25:16, 25:22, 18:25, 25:18)
Дунав Волеј - Шид 2:3 (25:21, 22:25, 25:22, 21:25, 11:15)
Ботафого - Херцеговина 3:2 (25:23, 25:16, 26:28, 21:25, 15:10)
Војводина НС Семе 2 - Партизан 2:3 (25:21, 17:25, 25:21, 22:25, 9:15)
Сомбор - Маглић 1953 3:1 (20:25, 27:25, 25:21, 25:17)
Младост Т - Кулпин 3:1 (25:23, 25:19, 23:25, 25:19)