Тренутно гледате страницу: Почетна Север сениорке
Резултати: Друга лига - север, сениорке

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

22. коло
Нови Сад - Футог Вест 3:1 (18:25, 25:17, 25:17, 25:23)
Панонија - ЖОК Младост НП 3:0 (25:17, 25:10, 26:24)
ЖОК Партизан - Одбојка 013 3:2 (25:19, 25:10, 19:25, 23:25, 15:7)
Елан Волеј - ЖОК Рума 0:3 (25:27, 17:25, 26:28)
Макс - Лавице 07 0:3 (18:25, 20:25, 17:25)
Кикинда - Волејстарс 0:3 (8:25, 14:25, 15:25)
21. коло
Волејстарс - Нови Сад 3:1 (20:25, 25:23, 25:13, 27:25)
Лавице 07 - Кикинда 3:1 (22:25, 25:17, 26:24, 25:20)
ЖОК Рума - Макс 3:0 (25:19, 25:23, 25:16)
Одбојка 013 - Елан Волеј 1:3 (18:25, 25:23, 21:25, 21:25)
ЖОК Младост НП - ЖОК Партизан 3:2 (20:25, 25:22, 23:25, 25:18, 15:8)
Футог Вест - Панонија 3:1 (25:18, 20:25, 25:23, 25:14)
20. коло
Нови Сад - Панонија 0:3 (17:25, 21:25, 15:25)
ЖОК Партизан - Футог Вест 0:3 (9:25, 19:25, 18:25)
Елан Волеј - ЖОК Младост НП 1:3 (25:18, 19:25, 14:25, 21:25)
Макс - Одбојка 013 0:3 (17:25, 16:25, 20:25)
Кикинда - ЖОК Рума 0:3 (6:25, 15:25, 18:25)
Волејстарс - Лавице 07 3:0 (25:16, 25:20, 25:21)
19. коло
Лавице 07 - Нови Сад 2:3 (10:25, 26:24, 19:25, 26:24, 10:15)
ЖОК Рума - Волејстарс 3:1 (15:25, 25:22, 25:22, 25:20)
Одбојка 013 - Кикинда 3:1 (25:17, 23:25, 25:8, 25:11)
ЖОК Младост НП - Макс 3:0 (25:13, 25:10, 25:18)
Футог Вест - Елан Волеј 3:0 (25:16, 25:13, 25:19)
Панонија - ЖОК Партизан 3:0 (25:14, 25:19, 30:28)
18. коло
Нови Сад - ЖОК Партизан 3:1 (26:24, 21:25, 25:19, 25:23)
Елан Волеј - Панонија 2:3 (25:20, 15:25, 22:25, 25:22, 13:15)
Макс - Футог Вест 0:3 (15:25, 10:25, 11:25)
Кикинда - ЖОК Младост НП 1:3 (21:25, 25:22, 15:25, 21:25)
Волејстарс - Одбојка 013 3:0 (25:18, 25:21, 25:18)
Лавице 07 - ЖОК Рума 1:3 (25:20, 11:25, 18:25, 23:25)
17. коло
ЖОК Рума - Нови Сад 3:2 (25:21, 25:23, 14:25, 24:26, 15:7)
Одбојка 013 - Лавице 07 0:3 (18:25, 18:25, 14:25)
ЖОК Младост НП - Волејстарс 1:3 (16:25, 12:25, 25:23, 10:25)
Футог Вест - Кикинда 3:0 (25:13, 25:15, 25:11)
Панонија - Макс 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)
ЖОК Партизан - Елан Волеј 3:0 (25:12, 25:15, 25:14)
16. коло
Нови Сад - Елан Волеј 3:1 (25:18, 23:25, 25:23, 25:18)
Макс - ЖОК Партизан 2:3 (12:25, 26:24, 25:23, 18:25, 9:15)
Кикинда - Панонија 1:3 (15:25, 26:24, 20:25, 18:25)
Волејстарс - Футог Вест 3:1 (23:25, 25:15, 25:15, 25:23)
Лавице 07 - ЖОК Младост НП 3:2 (26:28, 15:25, 25:20, 25:21, 16:14)
ЖОК Рума - Одбојка 013 3:0 (25:13, 25:10, 25:14)
15. коло
Одбојка 013 - Нови Сад 0:3 (20:25, 17:25, 21:25)
ЖОК Младост НП - ЖОК Рума 0:3 (22:25, 24:26, 16:25)
Футог Вест - Лавице 07 3:2 (18:25, 25:21, 22:25, 25:16, 15:8)
Панонија - Волејстарс 1:3 (26:24, 16:25, 24:26, 15:25)
ЖОК Партизан - Кикинда 3:0 (25:11, 25:13, 25:13)
Елан Волеј - Макс 3:0 (25:16, 25:13, 25:19)
14. коло
Нови Сад - Макс 3:0 (25:12, 25:18, 25:9)
Кикинда - Елан Волеј 0:3 (21:25, 13:25, 13:25)
Волејстарс - ЖОК Партизан 3:1 (25:11, 25:23, 24:26, 25:15)
Лавице 07 - Панонија 0:3 (21:25, 21:25, 21:25)
ЖОК Рума - Футог Вест 3:0 (25:13, 25:15, 25:22)
Одбојка 013 - ЖОК Младост НП 1:3 (25:20, 23:25, 20:25, 18:25)
13. коло
ЖОК Младост НП - Нови Сад 1:3 (25:18, 19:25, 21:25, 21:25)
Футог Вест - Одбојка 013 3:0 (25:13, 29:27, 25:7)
Панонија - ЖОК Рума 2:3 (25:15, 27:29, 22:25, 25:20, 13:15)
ЖОК Партизан - Лавице 07 2:3 (25:17, 25:27, 21:25, 25:23, 5:15)
Елан Волеј - Волејстарс 0:3 (18:25, 18:25, 23:25)
Макс - Кикинда 3:0 (25:12, 25:13, 25:13)
12. коло
Нови Сад - Кикинда 3:0 (25:23, 25:19, 25:12)
Волејстарс - Макс 3:0 (25:15, 25:10, 25:11)
Лавице 07 - Елан Волеј 3:0 (25:21, 25:22, 27:25)
ЖОК Рума - ЖОК Партизан 3:1 (25:22, 21:25, 28:26, 27:25)
Одбојка 013 - Панонија 0:3 (19:25, 20:25, 18:25)
ЖОК Младост НП - Футог Вест 0:3 (15:25, 12:25, 19:25)
11. коло
Футог Вест - Нови Сад 3:2 (25:19, 25:16, 19:25, 23:25, 15:7)
ЖОК Младост НП - Панонија 0:3 (22:25, 17:25, 19:25)
Одбојка 013 - ЖОК Партизан 0:3 (23:25, 19:25, 21:25)
ЖОК Рума - Елан Волеј 3:0 (25:22, 25:23, 25:18)
Лавице 07 - Макс 3:1 (25:20, 17:25, 25:17, 25:21)
Волејстарс - Кикинда 3:0 (25:14, 25:19, 25:18)
10. коло
Нови Сад - Волејстарс 3:1 (24:26, 26:24, 27:25, 25:19)
Кикинда - Лавице 07 0:3 (8:25, 19:25, 23:25)
Макс - ЖОК Рума 0:3 (12:25, 14:25, 15:25)
Елан Волеј - Одбојка 013 3:2 (25:18, 22:25, 25:21, 20:25, 15:11)
ЖОК Партизан - ЖОК Младост НП 3:1 (25:20, 25:22, 19:25, 29:27)
Панонија - Футог Вест 3:2 (25:22, 25:22, 20:25, 17:25, 15:7)
9. коло
Панонија - Нови Сад 3:1 (29:27, 25:22, 22:25, 25:22)
Футог Вест - ЖОК Партизан 3:0 (25:19, 25:22, 25:15)
ЖОК Младост НП - Елан Волеј 3:1 (26:24, 17:25, 25:14, 25:14)
Одбојка 013 - Макс 3:0 (25:22, 25:12, 25:18)
ЖОК Рума - Кикинда 3:0 (25:15, 25:11, 25:19)
Лавице 07 - Волејстарс 1:3 (11:25, 17:25, 25:18, 13:25)
8. коло
Нови Сад - Лавице 07 3:0 (25:21, 25:11, 25:19)
Волејстарс - ЖОК Рума 2:3 (16:25, 25:20, 25:21, 19:25, 9:15)
Кикинда - Одбојка 013 2:3 (14:25, 25:12, 25:19, 22:25, 13:15)
Макс - ЖОК Младост НП 1:3 (21:25, 25:19, 19:25, 20:25)
Елан Волеј - Футог Вест 0:3 (17:25, 20:25, 5:25)
ЖОК Партизан - Панонија 1:3 (20:25, 25:22, 16:25, 24:26)
7. коло
ЖОК Партизан - Нови Сад 0:3 (18:25, 24:26, 24:26)
Панонија - Елан Волеј 3:0 (25:16, 25:9, 25:9)
Футог Вест - Макс 3:0 (25:12, 25:15, 25:12)
ЖОК Младост НП - Кикинда 3:0 (25:20, 25:18, 25:12)
Одбојка 013 - Волејстарс 0:3 (26:28, 13:25, 8:25)
ЖОК Рума - Лавице 07 3:0 (27:25, 25:19, 25:17)
6. коло
Нови Сад - ЖОК Рума 1:3 (24:26, 25:21, 26:28, 19:25)
Лавице 07 - Одбојка 013 3:0 (25:12, 25:21, 25:20)
Волејстарс - ЖОК Младост НП 3:1 (25:21, 13:25, 25:16, 25:18)
Кикинда - Футог Вест 0:3 (8:25, 9:25, 9:25)
Макс - Панонија 3:0 (25:18, 25:23, 25:16)
Елан Волеј - ЖОК Партизан 0:3 (19:25, 20:25, 15:25)
5. коло
Елан Волеј - Нови Сад 0:3 (17:25, 13:25, 21:25)
ЖОК Партизан - Макс 2:3 (25:21, 25:11, 16:25, 16:25, 12:15)
Панонија - Кикинда 3:0 (25:14, 25:23, 25:11)
Футог Вест - Волејстарс 3:1 (25:22, 25:23, 20:25, 25:20)
ЖОК Младост НП - Лавице 07 3:1 (25:22, 25:13, 24:26, 25:13)
Одбојка 013 - ЖОК Рума 0:3 (19:25, 8:25, 18:25)
4. коло
Нови Сад - Одбојка 013 3:0 (25:14, 25:14, 25:12)
ЖОК Рума - ЖОК Младост НП 3:1 (25:20, 29:27, 13:25, 27:25)
Лавице 07 - Футог Вест 3:1 (21:25, 25:20, 25:22, 25:16)
Волејстарс - Панонија 3:1 (25:17, 19:25, 25:19, 25:21)
Кикинда - ЖОК Партизан 0:3 (20:25, 19:25, 14:25)
Макс - Елан Волеј 3:0 (27:25, 25:18, 25:15)
3. коло
Макс - Нови Сад 0:3 (21:25, 20:25, 16:25)
Елан Волеј - Кикинда 3:0 (25:21, 25:16, 25:13)
ЖОК Партизан - Волејстарс 0:3 (18:25, 12:25, 17:25)
Панонија - Лавице 07 1:3 (25:19, 22:25, 17:25, 23:25)
Футог Вест - ЖОК Рума 3:0 (25:18, 25:19, 25:23)
ЖОК Младост НП - Одбојка 013 3:0 (25:21, 25:18, 25:23)
2. коло
Нови Сад - ЖОК Младост НП 3:2 (28:30, 25:20, 15:25, 25:17, 15:9)
Одбојка 013 - Футог Вест 0:3 (7:25, 23:25, 11:25)
ЖОК Рума - Панонија 3:0 (25:11, 28:26, 25:17)
Лавице 07 - ЖОК Партизан 3:1 (25:18, 23:25, 25:17, 25:21)
Волејстарс - Елан Волеј 3:0 (25:19, 25:22, 25:22)
Кикинда - Макс 2:3 (15:25, 25:22, 4:25, 25:20, 10:15)
1. коло
Кикинда - Нови Сад 1:3 (10:25, 25:21, 20:25, 24:26)
Макс - Волејстарс 0:3 (15:25, 16:25, 17:25)
Елан Волеј - Лавице 07 2:3 (25:22, 19:25, 17:25, 25:18, 15:17)
ЖОК Партизан - ЖОК Рума 0:3 (7:25, 10:25, 18:25)
Панонија - Одбојка 013 3:0 (25:14, 26:24, 25:18)
Футог Вест - ЖОК Младост НП 3:1 (25:10, 25:12, 22:25, 25:12)