Тренутно гледате страницу: Почетна Север сениорке
Резултати: Друга лига - север, сениорке

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

9. коло
Панонија - Нови Сад 3:1 (29:27, 25:22, 22:25, 25:22)
Футог Вест - ЖОК Партизан 3:0 (25:19, 25:22, 25:15)
ЖОК Младост НП - Елан Волеј 3:1 (26:24, 17:25, 25:14, 25:14)
Одбојка 013 - Макс 3:0 (25:22, 25:12, 25:18)
ЖОК Рума - Кикинда 3:0 (25:15, 25:11, 25:19)
Лавице 07 - Волејстарс 1:3 (11:25, 17:25, 25:18, 13:25)
8. коло
Нови Сад - Лавице 07 3:0 (25:21, 25:11, 25:19)
Волејстарс - ЖОК Рума 2:3 (16:25, 25:20, 25:21, 19:25, 9:15)
Кикинда - Одбојка 013 2:3 (14:25, 25:12, 25:19, 22:25, 13:15)
Макс - ЖОК Младост НП 1:3 (21:25, 25:19, 19:25, 20:25)
Елан Волеј - Футог Вест 0:3 (17:25, 20:25, 5:25)
ЖОК Партизан - Панонија 1:3 (20:25, 25:22, 16:25, 24:26)
7. коло
ЖОК Партизан - Нови Сад 0:3 (18:25, 24:26, 24:26)
Панонија - Елан Волеј 3:0 (25:16, 25:9, 25:9)
Футог Вест - Макс 3:0 (25:12, 25:15, 25:12)
ЖОК Младост НП - Кикинда 3:0 (25:20, 25:18, 25:12)
Одбојка 013 - Волејстарс 0:3 (26:28, 13:25, 8:25)
ЖОК Рума - Лавице 07 3:0 (27:25, 25:19, 25:17)
6. коло
Нови Сад - ЖОК Рума 1:3 (24:26, 25:21, 26:28, 19:25)
Лавице 07 - Одбојка 013 3:0 (25:12, 25:21, 25:20)
Волејстарс - ЖОК Младост НП 3:1 (25:21, 13:25, 25:16, 25:18)
Кикинда - Футог Вест 0:3 (8:25, 9:25, 9:25)
Макс - Панонија 3:0 (25:18, 25:23, 25:16)
Елан Волеј - ЖОК Партизан 0:3 (19:25, 20:25, 15:25)
5. коло
Елан Волеј - Нови Сад 0:3 (17:25, 13:25, 21:25)
ЖОК Партизан - Макс 2:3 (25:21, 25:11, 16:25, 16:25, 12:15)
Панонија - Кикинда 3:0 (25:14, 25:23, 25:11)
Футог Вест - Волејстарс 3:1 (25:22, 25:23, 20:25, 25:20)
ЖОК Младост НП - Лавице 07 3:1 (25:22, 25:13, 24:26, 25:13)
Одбојка 013 - ЖОК Рума 0:3 (19:25, 8:25, 18:25)
4. коло
Нови Сад - Одбојка 013 3:0 (25:14, 25:14, 25:12)
ЖОК Рума - ЖОК Младост НП 3:1 (25:20, 29:27, 13:25, 27:25)
Лавице 07 - Футог Вест 3:1 (21:25, 25:20, 25:22, 25:16)
Волејстарс - Панонија 3:1 (25:17, 19:25, 25:19, 25:21)
Кикинда - ЖОК Партизан 0:3 (20:25, 19:25, 14:25)
Макс - Елан Волеј 3:0 (27:25, 25:18, 25:15)
3. коло
Макс - Нови Сад 0:3 (21:25, 20:25, 16:25)
Елан Волеј - Кикинда 3:0 (25:21, 25:16, 25:13)
ЖОК Партизан - Волејстарс 0:3 (18:25, 12:25, 17:25)
Панонија - Лавице 07 1:3 (25:19, 22:25, 17:25, 23:25)
Футог Вест - ЖОК Рума 3:0 (25:18, 25:19, 25:23)
ЖОК Младост НП - Одбојка 013 3:0 (25:21, 25:18, 25:23)
2. коло
Нови Сад - ЖОК Младост НП 3:2 (28:30, 25:20, 15:25, 25:17, 15:9)
Одбојка 013 - Футог Вест 0:3 (7:25, 23:25, 11:25)
ЖОК Рума - Панонија 3:0 (25:11, 28:26, 25:17)
Лавице 07 - ЖОК Партизан 3:1 (25:18, 23:25, 25:17, 25:21)
Волејстарс - Елан Волеј 3:0 (25:19, 25:22, 25:22)
Кикинда - Макс 2:3 (15:25, 25:22, 4:25, 25:20, 10:15)
1. коло
Кикинда - Нови Сад 1:3 (10:25, 25:21, 20:25, 24:26)
Макс - Волејстарс 0:3 (15:25, 16:25, 17:25)
Елан Волеј - Лавице 07 2:3 (25:22, 19:25, 17:25, 25:18, 15:17)
ЖОК Партизан - ЖОК Рума 0:3 (7:25, 10:25, 18:25)
Панонија - Одбојка 013 3:0 (25:14, 26:24, 25:18)
Футог Вест - ЖОК Младост НП 3:1 (25:10, 25:12, 22:25, 25:12)