Тренутно гледате страницу: Почетна Запад сениори
Резултати: Друга лига - запад, сениори

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

14. коло
Партизан Л. - Металац Таково
Буковица Путеви - Антена
Грачац - Лотус
Рибница II - Грачаница
13. коло
Грачаница - Партизан Л. 0:3 (19:25, 18:25, 10:25)
Лотус - Рибница II 0:3 (15:25, 17:25, 17:25)
Антена - Грачац 0:3 (24:26, 18:25, 23:25)
Металац Таково - Буковица Путеви 3:1 (26:24, 22:25, 25:19, 25:16)
12. коло
Партизан Л. - Буковица Путеви 0:3 (20:25, 16:25, 23:25)
Грачац - Металац Таково 1:3 (13:25, 25:20, 23:25, 17:25)
Рибница II - Антена 3:1 (25:11, 25:21, 21:25, 25:21)
Грачаница - Лотус 0:3 (23:25, 22:25, 22:25)
11. коло
Лотус - Партизан Л. 0:3 (12:25, 17:25, 15:25)
Антена - Грачаница 3:0 (25:14, 25:18, 25:20)
Рибница II - Металац Таково 0:3 (22:25, 32:34, 16:25)
Буковица Путеви - Грачац 3:2 (25:16, 27:29, 25:14, 21:25, 15:12)
10. коло
Партизан Л. - Грачац 1:3 (25:20, 20:25, 22:25, 18:25)
Рибница II - Буковица Путеви 3:2 (22:25, 25:15, 19:25, 25:20, 15:9)
Грачаница - Металац Таково 0:3 (17:25, 22:25, 17:25)
Лотус - Антена 1:3 (23:25, 12:25, 25:21, 25:27)
9. коло
Антена - Партизан Л. 1:3 (21:25, 25:23, 22:25, 22:25)
Металац Таково - Лотус 3:0 (25:13, 25:18, 25:14)
Грачаница - Буковица Путеви 0:3 (19:25, 28:30, 20:25)
Грачац - Рибница II 3:2 (23:25, 25:19, 18:25, 25:21, 15:12)
8. коло
Партизан Л. - Рибница II 0:3 (16:25, 23:25, 19:25)
Грачаница - Грачац 0:3 (11:25, 18:25, 19:25)
Лотус - Буковица Путеви 0:3 (13:25, 13:25, 19:25)
Антена - Металац Таково 0:3 (18:25, 11:25, 15:25)
7. коло
Металац Таково - Партизан Л. 3:2 (29:31, 23:25, 25:19, 25:19, 15:10)
Антена - Буковица Путеви 3:2 (20:25, 25:23, 25:27, 29:27, 15:10)
Лотус - Грачац 0:3 (11:25, 11:25, 12:25)
Грачаница - Рибница II 1:3 (20:25, 16:25, 25:19, 17:25)
6. коло
Партизан Л. - Грачаница 3:1 (25:17, 25:23, 25:27, 25:18)
Рибница II - Лотус 3:1 (25:22, 14:25, 25:22, 25:10)
Грачац - Антена 3:0 (25:16, 25:17, 26:24)
Буковица Путеви - Металац Таково 1:3 (25:20, 15:25, 19:25, 14:25)
5. коло
Буковица Путеви - Партизан Л. 3:0 (30:28, 25:22, 28:26)
Металац Таково - Грачац 3:0 (25:23, 25:16, 25:13)
Антена - Рибница II 1:3 (25:22, 17:25, 20:25, 21:25)
Лотус - Грачаница 3:2 (25:20, 17:25, 25:23, 22:25, 15:13)
4. коло
Партизан Л. - Лотус 3:0 (25:17, 25:19, 25:16)
Грачаница - Антена 0:3 (22:25, 22:25, 26:28)
Металац Таково - Рибница II 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
Грачац - Буковица Путеви 3:1 (19:25, 25:23, 25:15, 25:20)
3. коло
Грачац - Партизан Л. 3:0 (25:19, 25:20, 25:15)
Буковица Путеви - Рибница II 1:3 (19:25, 14:25, 25:23, 23:25)
Металац Таково - Грачаница 3:0 (25:21, 25:15, 25:22)
Антена - Лотус 3:0 (25:10, 25:15, 25:19)
2. коло
Партизан Л. - Антена 3:0 (25:11, 25:11, 25:12)
Лотус - Металац Таково 3:1 (25:21, 11:25, 26:24, 25:16)
Грачаница - Буковица Путеви 0:3 (16:25, 22:25, 19:25)
Рибница II - Грачац 3:2 (25:22, 15:25, 25:15, 21:25, 15:9)
1. коло
Рибница II - Партизан Л. 3:0 (25:17, 25:15, 25:23)
Грачац - Грачаница 3:1 (25:20, 25:15, 26:28, 26:24)
Буковица Путеви - Лотус 3:0 (25:19, 25:15, 25:12)
Металац Таково - Антена 0:3 (19:25, 18:25, 23:25)