Тренутно гледате страницу: Почетна Запад сениорке
Резултати: Друга лига - запад, сениорке

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

16. коло
Мокра Гора - Слога 031
ЖОК Косовска Митровица - Стопања
Техничар - Тара
Црнокоса Артос - Бамби Волеј
Нови Пазар - Лепосавић
Слобода С - Тутин
15. коло
Тутин - Мокра Гора 3:0 (25:21, 25:22, 25:18)
Бамби Волеј - Нови Пазар 0:3 (25:27, 16:25, 9:25)
Тара - Црнокоса Артос 2:3 (25:11, 17:25, 25:23, 18:25, 5:15)
Стопања - Техничар 0:3 (20:25, 16:25, 17:25)
Слога 031 - ЖОК Косовска Митровица 3:2 (25:18, 11:25, 25:23, 17:25, 15:12)
Лепосавић - Слобода С 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
14. коло
Мокра Гора - ЖОК Косовска Митровица
Техничар - Слога 031 3:1 (20:25, 25:18, 25:22, 25:13)
Црнокоса Артос - Стопања 3:0 (25:12, 25:19, 25:14)
Нови Пазар - Тара 3:0 (25:14, 25:18, 25:18)
Слобода С - Бамби Волеј 3:0 (25:18, 29:27, 25:23)
Тутин - Лепосавић 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
13. коло
Бамби Волеј - Тутин 3:2 (25:20, 17:25, 26:24, 22:25, 15:12)
Тара - Слобода С 1:3 (26:24, 20:25, 19:25, 19:25)
Стопања - Нови Пазар 0:3 (15:25, 11:25, 12:25)
Слога 031 - Црнокоса Артос 1:3 (25:19, 24:26, 23:25, 20:25)
ЖОК Косовска Митровица - Техничар 3:0 (25:12, 25:22, 25:22)
Лепосавић - Мокра Гора 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
12. коло
Мокра Гора - Техничар 3:0 (25:21, 25:19, 25:15)
Црнокоса Артос - ЖОК Косовска Митровица 2:3 (25:18, 25:19, 20:25, 18:25, 16:18)
Нови Пазар - Слога 031 3:0 (25:16, 26:24, 27:25)
Слобода С - Стопања 3:0 (25:10, 25:10, 25:16)
Тутин - Тара 3:1 (18:25, 25:19, 25:11, 25:21)
Лепосавић - Бамби Волеј 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
11. коло
Бамби Волеј - Мокра Гора 3:0 (25:16, 25:9, 26:24)
Лепосавић - Тара 0:3 (10:25, 17:25, 5:25)
Тутин - Стопања 3:2 (22:25, 25:23, 25:18, 16:25, 15:12)
Слобода С - Слога 031 3:0 (25:8, 25:14, 25:21)
Нови Пазар - ЖОК Косовска Митровица 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 25:19)
Црнокоса Артос - Техничар 3:1 (25:14, 25:9, 15:25, 25:18)
10. коло
Мокра Гора - Црнокоса Артос 2:3 (17:25, 24:26, 26:24, 25:20, 14:16)
Техничар - Нови Пазар 1:3 (25:23, 22:25, 15:25, 20:25)
ЖОК Косовска Митровица - Слобода С 0:3 (11:25, 25:27, 12:25)
Слога 031 - Тутин 3:2 (20:25, 18:25, 25:21, 25:20, 16:14)
Стопања - Лепосавић 3:0 (25:15, 25:6, 25:8)
Тара - Бамби Волеј 3:2 (25:20, 25:21, 20:25, 21:25, 15:12)
9. коло
Тара - Мокра Гора 1:3 (16:25, 25:22, 21:25, 22:25)
Бамби Волеј - Стопања 3:0 (25:12, 25:18, 25:15)
Лепосавић - Слога 031 0:3 (21:25, 13:25, 10:25)
Тутин - ЖОК Косовска Митровица 3:1 (25:23, 22:25, 25:22, 26:24)
Слобода С - Техничар 3:2 (17:25, 28:30, 25:10, 25:22, 15:11)
Нови Пазар - Црнокоса Артос 2:3 (25:17, 17:25, 20:25, 25:19, 8:15)
8. коло
Мокра Гора - Нови Пазар 0:3 (18:25, 16:25, 21:25)
Црнокоса Артос - Слобода С 3:2 (25:22, 20:25, 25:20, 19:25, 15:9)
Техничар - Тутин 2:3 (25:23, 25:22, 12:25, 21:25, 7:15)
ЖОК Косовска Митровица - Лепосавић 3:0 (25:21, 25:11, 25:20)
Слога 031 - Бамби Волеј 3:1 (25:16, 18:25, 25:12, 25:23)
Стопања - Тара 3:0 (25:14, 25:13, 25:15)
7. коло
Стопања - Мокра Гора 0:3 (21:25, 15:25, 12:25)
Тара - Слога 031 3:0 (25:18, 25:16, 25:13)
Бамби Волеј - ЖОК Косовска Митровица 3:0 (25:12, 25:22, 25:19)
Лепосавић - Техничар 0:3 (12:25, 18:25, 6:25)
Тутин - Црнокоса Артос 3:1 (25:17, 22:25, 25:20, 25:22)
Слобода С - Нови Пазар 1:3 (14:25, 25:19, 21:25, 19:25)
6. коло
Мокра Гора - Слобода С 0:3 (18:25, 25:27, 15:25)
Нови Пазар - Тутин 3:0 (25:22, 25:15, 25:23)
Црнокоса Артос - Лепосавић 3:0 (25:12, 25:18, 25:11)
Техничар - Бамби Волеј 3:0 (25:13, 25:18, 25:22)
ЖОК Косовска Митровица - Тара 3:0 (25:19, 25:9, 25:12)
Слога 031 - Стопања 3:2 (25:14, 25:27, 24:26, 26:24, 15:12)
5. коло
Слога 031 - Мокра Гора 3:1 (25:20, 18:25, 25:15, 29:27)
Стопања - ЖОК Косовска Митровица 1:3 (25:19, 22:25, 22:25, 20:25)
Тара - Техничар 0:3 (17:25, 19:25, 22:25)
Бамби Волеј - Црнокоса Артос 3:0 (25:13, 25:20, 25:4)
Лепосавић - Нови Пазар 0:3 (18:25, 6:25, 8:25)
Тутин - Слобода С 2:3 (25:22, 25:17, 19:25, 17:25, 13:15)
4. коло
Мокра Гора - Тутин 1:3 (19:25, 18:25, 25:21, 23:25)
Слобода С - Лепосавић 3:0 (25:19, 25:18, 25:18)
Нови Пазар - Бамби Волеј 3:0 (25:14, 25:20, 25:19)
Црнокоса Артос - Тара 3:1 (25:23, 21:25, 25:17, 25:15)
Техничар - Стопања 3:1 (21:25, 25:22, 25:11, 26:24)
ЖОК Косовска Митровица - Слога 031 1:3 (25:11, 13:25, 20:25, 15:25)
3. коло
ЖОК Косовска Митровица - Мокра Гора 0:3 (14:25, 22:25, 23:25)
Слога 031 - Техничар 3:0 (25:23, 25:13, 25:22)
Стопања - Црнокоса Артос 3:0 (25:16, 25:16, 25:20)
Тара - Нови Пазар 0:3 (21:25, 16:25, 18:25)
Бамби Волеј - Слобода С 3:0 (27:25, 25:19, 25:22)
Лепосавић - Тутин 1:3 (25:22, 15:25, 18:25, 13:25)
2. коло
Мокра Гора - Лепосавић 3:0 (25:19, 25:18, 25:17)
Тутин - Бамби Волеј 3:1 (21:25, 25:16, 25:18, 25:17)
Слобода С - Тара 3:0 (25:21, 25:12, 25:21)
Нови Пазар - Стопања 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
Црнокоса Артос - Слога 031 2:3 (23:25, 25:19, 25:14, 24:26, 10:15)
Техничар - ЖОК Косовска Митровица 3:0 (25:15, 25:17, 25:18)
1. коло
Техничар - Мокра Гора 0:3 (23:25, 18:25, 14:25)
ЖОК Косовска Митровица - Црнокоса Артос 0:3 (20:25, 16:25, 23:25)
Слога 031 - Нови Пазар 3:0 (25:20, 25:14, 25:11)
Стопања - Слобода С 0:3 (13:25, 12:25, 22:25)
Тара - Тутин 3:0 (25:17, 25:22, 25:23)
Бамби Волеј - Лепосавић 3:0 (25:18, 25:21, 25:21)