Тренутно гледате страницу: Почетна Запад сениорке
Резултати: Друга лига - запад, сениорке

Погледајте одговарајући билтен за више информација о утакмицама

18. коло
Економац - Бамби Волеј 3:2 (27:25, 16:25, 25:18, 21:25, 15:13)
Трстеник - Путеви Трендтекс 2:3 (22:25, 25:15, 25:15, 13:25, 13:15)
Лепосавић - Техничар 3:1 (17:25, 25:18, 25:21, 25:19)
Црнокоса Артос - Златибор 0:3 (9:25, 21:25, 21:25)
Тара - Мокра Гора 3:2 (25:18, 25:23, 21:25, 23:25, 15:11)
17. коло
Техничар - Тара 3:0 (25:15, 25:19, 25:13)
Путеви Трендтекс - Лепосавић 2:3 (16:25, 25:22, 25:17, 17:25, 12:15)
Мокра Гора - Црнокоса Артос 3:0 (25:12, 25:16, 26:24)
Бамби Волеј - Трстеник 2:3 (20:25, 29:27, 25:18, 24:26, 11:15)
Златибор - Економац 3:1 (22:25, 25:16, 25:16, 35:33)
16. коло
Трстеник - Златибор 3:2 (25:23, 17:25, 25:21, 17:25, 15:8)
Црнокоса Артос - Економац 0:3 (21:25, 20:25, 23:25)
Лепосавић - Бамби Волеј 2:3 (25:20, 17:25, 18:25, 25:20, 6:15)
Тара - Путеви Трендтекс 3:2 (25:20, 25:19, 23:25, 17:25, 15:10)
Мокра Гора - Техничар 2:3 (28:26, 17:25, 22:25, 26:24, 11:15)
15. коло
Путеви Трендтекс - Мокра Гора 3:0 (25:14, 25:12, 25:17)
Техничар - Црнокоса Артос 0:3 (24:26, 21:25, 24:26)
Бамби Волеј - Тара 3:0 (25:22, 25:17, 25:23)
Златибор - Лепосавић 3:0 (25:19, 25:14, 25:17)
Економац - Трстеник 3:2 (22:25, 29:31, 25:21, 25:20, 15:12)
14. коло
Лепосавић - Економац 0:3 (23:25, 19:25, 21:25)
Тара - Златибор 0:3 (11:25, 16:25, 26:28)
Мокра Гора - Бамби Волеј 3:1 (30:28, 25:19, 23:25, 25:22)
Техничар - Путеви Трендтекс 3:1 (15:25, 25:23, 25:23, 25:21)
Црнокоса Артос - Трстеник 3:0 (25:18, 25:16, 25:21)
13. коло
Бамби Волеј - Техничар 2:3 (25:14, 17:25, 31:29, 21:25, 13:15)
Златибор - Мокра Гора 3:0 (26:24, 25:8, 25:11)
Економац - Тара 3:1 (18:25, 25:14, 25:22, 25:16)
Путеви Трендтекс - Црнокоса Артос 1:3 (24:26, 25:15, 24:26, 9:25)
Трстеник - Лепосавић 3:1 (17:25, 25:18, 25:22, 25:13)
12. коло
Црнокоса Артос - Лепосавић 3:0 (25:21, 25:14, 25:16)
Мокра Гора - Економац 0:3 (21:25, 18:25, 15:25)
Тара - Трстеник 2:3 (25:18, 26:24, 12:25, 23:25, 7:15)
Техничар - Златибор 2:3 (18:25, 25:21, 11:25, 25:20, 5:15)
Путеви Трендтекс - Бамби Волеј 1:3 (21:25, 25:14, 16:25, 17:25)
11. коло
Златибор - Путеви Трендтекс 3:0 (25:14, 25:14, 25:13)
Бамби Волеј - Црнокоса Артос 1:3 (13:25, 19:25, 25:20, 24:26)
Економац - Техничар 3:0 (25:22, 25:13, 25:8)
Трстеник - Мокра Гора 3:0 (30:28, 25:19, 25:22)
Лепосавић - Тара 3:0 (25:21, 26:24, 25:15)
10. коло
Црнокоса Артос - Тара 3:1 (23:25, 25:17, 25:20, 25:16)
Мокра Гора - Лепосавић 2:3 (25:22, 25:16, 23:25, 20:25, 6:15)
Техничар - Трстеник 2:3 (25:22, 25:21, 17:25, 12:25, 12:15)
Путеви Трендтекс - Економац 0:3 (20:25, 20:25, 25:27)
Бамби Волеј - Златибор 1:3 (25:22, 16:25, 15:25, 13:25)
9. коло
Бамби Волеј - Економац 1:3 (25:20, 16:25, 18:25, 11:25)
Путеви Трендтекс - Трстеник 1:3 (25:19, 17:25, 15:25, 21:25)
Техничар - Лепосавић 3:1 (16:25, 25:13, 25:19, 25:23)
Златибор - Црнокоса Артос 3:1 (20:25, 28:26, 25:17, 25:17)
Мокра Гора - Тара 3:1 (25:23, 22:25, 25:23, 25:23)
8. коло
Тара - Техничар 2:3 (25:21, 25:19, 16:25, 22:25, 13:15)
Лепосавић - Путеви Трендтекс 3:1 (21:25, 25:23, 25:21, 25:20)
Црнокоса Артос - Мокра Гора 3:0 (25:21, 25:17, 25:13)
Трстеник - Бамби Волеј 3:0 (25:16, 25:20, 25:15)
Економац - Златибор 0:3 (21:25, 11:25, 16:25)
7. коло
Златибор - Трстеник 3:1 (19:25, 25:19, 25:21, 25:16)
Економац - Црнокоса Артос 1:3 (22:25, 16:25, 25:17, 22:25)
Бамби Волеј - Лепосавић 3:1 (25:21, 25:12, 17:25, 25:20)
Путеви Трендтекс - Тара 2:3 (25:27, 26:24, 25:27, 25:13, 13:15)
Техничар - Мокра Гора 2:3 (13:25, 25:23, 25:12, 17:25, 9:15)
6. коло
Мокра Гора - Путеви Трендтекс 3:1 (25:18, 21:25, 25:17, 25:15)
Црнокоса Артос - Техничар 3:0 (25:10, 25:20, 25:15)
Тара - Бамби Волеј 3:2 (25:16, 25:22, 23:25, 21:25, 15:11)
Лепосавић - Златибор 0:3 (20:25, 23:25, 24:26)
Трстеник - Економац 0:3 (17:25, 12:25, 21:25)
5. коло
Економац - Лепосавић 3:1 (25:21, 25:14, 22:25, 25:21)
Златибор - Тара 3:0 (25:15, 25:14, 25:18)
Бамби Волеј - Мокра Гора 3:1 (25:23, 25:19, 22:25, 25:15)
Путеви Трендтекс - Техничар 3:1 (25:16, 22:25, 25:16, 25:23)
Трстеник - Црнокоса Артос 2:3 (19:25, 25:14, 25:22, 20:25, 9:15)
4. коло
Техничар - Бамби Волеј 2:3 (25:19, 13:25, 14:25, 25:23, 10:15)
Мокра Гора - Златибор 0:3 (13:25, 15:25, 22:25)
Тара - Економац 0:3 (21:25, 18:25, 20:25)
Црнокоса Артос - Путеви Трендтекс 1:3 (18:25, 25:17, 22:25, 23:25)
Лепосавић - Трстеник 3:2 (25:19, 23:25, 12:25, 25:18, 15:8)
3. коло
Лепосавић - Црнокоса Артос 2:3 (26:24, 25:15, 19:25, 21:25, 13:15)
Економац - Мокра Гора 3:0 (25:17, 25:17, 25:18)
Трстеник - Тара 0:3 (11:25, 23:25, 16:25)
Златибор - Техничар 3:0 (25:15, 25:20, 25:5)
Бамби Волеј - Путеви Трендтекс 3:0 (25:13, 25:14, 25:20)
2. коло
Путеви Трендтекс - Златибор 0:3 (21:25, 21:25, 15:25)
Црнокоса Артос - Бамби Волеј 3:0 (25:18, 25:22, 25:14)
Техничар - Економац 1:3 (18:25, 25:18, 9:25, 22:25)
Мокра Гора - Трстеник 3:1 (20:25, 25:22, 25:19, 25:12)
Тара - Лепосавић 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)
1. коло
Тара - Црнокоса Артос 1:3 (20:25, 25:22, 12:25, 14:25)
Лепосавић - Мокра Гора 3:2 (25:23, 25:21, 18:25, 19:25, 15:8)
Трстеник - Техничар 3:1 (25:19, 25:22, 18:25, 25:16)
Економац - Путеви Трендтекс 3:2 (25:22, 25:12, 22:25, 22:25, 15:7)
Златибор - Бамби Волеј 3:0 (26:24, 26:24, 25:21)