ЦЕНТАР СЕНИОРКЕ

22. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
727 ОБИЛИЋ 3 - 1
25:15 25:14 16:25 25:23
ЦРЊАНСКИ (Ж)
728 УБ 2 3 - 0
25:13 25:17 25:14
СМЕЧ 5
729 ЖОК ШУМАДИЈА 0 - 3
15:25 11:25 15:25
СРБИЈАНКА 014
730 РАДНИЧКИ (КГ) 0 - 3
24:26 14:25 19:25
ТЕНТ 2
731 СПАРТАК (Љ) 0 - 3
05:25 15:25 6:25
КОЛУБАРА (Ж)
732 СМЕДЕРЕВО 3 - 0
25:17 25:15 26:24
ЛАЗАРЕВАЦ

21. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
721 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 0
25:16 25:16 25:21
ОБИЛИЋ
722 КОЛУБАРА (Ж) 3 - 0
25:22 25:19 25:19
СМЕДЕРЕВО
723 ТЕНТ 2 3 - 1
25:20 13:25 25:20 25:15
СПАРТАК (Љ)
724 СРБИЈАНКА 014 3 - 2
25:20 22:25 25:20 16:25 15:10
РАДНИЧКИ (КГ)
725 СМЕЧ 5 1 - 3
26:24 21:25 15:25 11:25
ЖОК ШУМАДИЈА
726 ЦРЊАНСКИ (Ж) 1 - 3
21:25 25:14 20:25 18:25
УБ 2

20. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
715 ОБИЛИЋ 2 - 3
25:23 25:22 15:25 19:25 13:15
УБ 2
716 ЖОК ШУМАДИЈА 3 - 2
19:25 25:19 20:25 25:22 15:10
ЦРЊАНСКИ (Ж)
717 РАДНИЧКИ (КГ) 3 - 0
25:20 25:21 25:15
СМЕЧ 5
718 СПАРТАК (Љ) 0 - 3
20:25 18:25 24:26
СРБИЈАНКА 014
719 СМЕДЕРЕВО 3 - 2
25:16 16:25 16:25 25:15 16:14
ТЕНТ 2
720 ЛАЗАРЕВАЦ 1 - 3
25:23 26:28 20:25 21:25
КОЛУБАРА (Ж)

19. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
709 КОЛУБАРА (Ж) 3 - 0
25:13 25:12 25:17
ОБИЛИЋ
710 ТЕНТ 2 0 - 3
18:25 16:25 21:25
ЛАЗАРЕВАЦ
711 СРБИЈАНКА 014 1 - 3
21:25 26:28 25:16 21:25
СМЕДЕРЕВО
712 СМЕЧ 5 3 - 0
25:21 25:20 25:15
СПАРТАК (Љ)
713 ЦРЊАНСКИ (Ж) 1 - 3
11:25 25:20 23:25 22:25
РАДНИЧКИ (КГ)
714 УБ 2 3 - 0
25:21 25:11 25:22
ЖОК ШУМАДИЈА

18. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
703 ОБИЛИЋ 0 - 3
20:25 20:25 15:25
ЖОК ШУМАДИЈА
704 РАДНИЧКИ (КГ) 2 - 3
19:25 25:22 25:18 19:25 14:16
УБ 2
705 СПАРТАК (Љ) 0 - 3
20:25 18:25 16:25
ЦРЊАНСКИ (Ж)
706 СМЕДЕРЕВО 3 - 0
25:05 25:10 25:13
СМЕЧ 5
707 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 0
25:23 25:17 25:17
СРБИЈАНКА 014
708 КОЛУБАРА (Ж) 3 - 1
25:09 17:25 25:22 25:7
ТЕНТ 2

17. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
697 ТЕНТ 2 3 - 0
25:20 25:22 25:20
ОБИЛИЋ
698 СРБИЈАНКА 014 1 - 3
22:25 19:25 25:15 23:25
КОЛУБАРА (Ж)
699 СМЕЧ 5 0 - 3
12:25 16:25 23:25
ЛАЗАРЕВАЦ
700 ЦРЊАНСКИ (Ж) 1 - 3
17:25 25:21 18:25 19:25
СМЕДЕРЕВО
701 УБ 2 3 - 1
25:13 25:14 23:25 25:15
СПАРТАК (Љ)
702 ЖОК ШУМАДИЈА 3 - 0
25:21 25:21 25:15
РАДНИЧКИ (КГ)

16. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
691 ОБИЛИЋ 3 - 1
25:19 25:27 25:21 25:16
РАДНИЧКИ (КГ)
692 СПАРТАК (Љ) 1 - 3
25:19 12:25 20:25 23:25
ЖОК ШУМАДИЈА
693 СМЕДЕРЕВО 3 - 0
25:12 25:19 25:12
УБ 2
694 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 0
25:21 25:22 25:15
ЦРЊАНСКИ (Ж)
695 КОЛУБАРА (Ж) 3 - 0
25:09 25:16 25:09
СМЕЧ 5
696 ТЕНТ 2 2 - 3
25:19 12:25 17:25 25:22 18:20
СРБИЈАНКА 014

15. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
685 СРБИЈАНКА 014 3 - 1
18:25 25:13 25:20 25:18
ОБИЛИЋ
686 СМЕЧ 5 0 - 3
19:25 15:25 19:25
ТЕНТ 2
687 ЦРЊАНСКИ (Ж) 0 - 3
19:25 17:25 22:25
КОЛУБАРА (Ж)
688 УБ 2 0 - 3
15:25 26:28 24:26
ЛАЗАРЕВАЦ
689 ЖОК ШУМАДИЈА 0 - 3
17:25 20:25 17:25
СМЕДЕРЕВО
690 РАДНИЧКИ (КГ) 3 - 0
25:7 25:14 25:19
СПАРТАК (Љ)

14. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
679 ОБИЛИЋ 3 - 1
25:11 23:25 25:18 25:19
СПАРТАК (Љ)
680 СМЕДЕРЕВО 3 - 0
25:11 25:23 25:20
РАДНИЧКИ (КГ)
681 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 0
25:16 25:18 25:16
ЖОК ШУМАДИЈА
682 КОЛУБАРА (Ж) 3 - 0
25:14 25:18 25:19
УБ 2
683 ТЕНТ 2 3 - 2
21:25 25:11 15:25 25:18 17:15
ЦРЊАНСКИ (Ж)
684 СРБИЈАНКА 014 3 - 1
18:25 25:17 25:05 25:16
СМЕЧ 5

13. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
673 СМЕЧ 5 0 - 3
22:25 20:25 08:25
ОБИЛИЋ
674 ЦРЊАНСКИ (Ж) 1 - 3
22:25 19:25 25:18 14:25
СРБИЈАНКА 014
675 УБ 2 0 - 3
20:25 19:25 18:25
ТЕНТ 2
676 ЖОК ШУМАДИЈА 0 - 3
22:25 20:25 15:25
КОЛУБАРА (Ж)
677 РАДНИЧКИ (КГ) 0 - 3
10:25 11:25 24:26
ЛАЗАРЕВАЦ
678 СПАРТАК (Љ) 0 - 3
20:25 11:25 16:25
СМЕДЕРЕВО

12. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
667 ОБИЛИЋ 0 - 3
22:25 18:25 12:25
СМЕДЕРЕВО
668 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 0
25:04 25:09 25:05
СПАРТАК (Љ)
669 КОЛУБАРА (Ж) 3 - 0
25:07 25:16 25:12
РАДНИЧКИ (КГ)
670 ТЕНТ 2 3 - 0
25:21 25:18 25:17
ЖОК ШУМАДИЈА
671 СРБИЈАНКА 014 3 - 2
25:15 28:30 25:17 18:25 15:09
УБ 2
672 СМЕЧ 5 1 - 3
16:25 25:23 16:25 20:25
ЦРЊАНСКИ (Ж)

11. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
661 ЦРЊАНСКИ (Ж) 0 - 3
19:25 12:25 21:25
ОБИЛИЋ
662 СМЕЧ 5 0 - 3
09:25 17:25 18:25
УБ 2
663 СРБИЈАНКА 014 3 - 1
24:26 25:17 25:19 25:17
ЖОК ШУМАДИЈА
664 ТЕНТ 2 0 - 3
20:25 26:28 17:25
РАДНИЧКИ (КГ)
665 КОЛУБАРА (Ж) 3 - 0
25:12 25:12 25:07
СПАРТАК (Љ)
666 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 1
25:15 29:31 25:16 25:10
СМЕДЕРЕВО

10. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
655 ОБИЛИЋ 2 - 3
25:22 19:25 25:16 13:25 10:15
ЛАЗАРЕВАЦ
656 СМЕДЕРЕВО 0 - 3
14:25 13:25 24:26
КОЛУБАРА (Ж)
657 СПАРТАК (Љ) 0 - 3
12:25 12:25 13:25
ТЕНТ 2
658 РАДНИЧКИ (КГ) 0 - 3
22:25 12:25 14:25
СРБИЈАНКА 014
659 ЖОК ШУМАДИЈА 3 - 0
25:20 25:21 25:23
СМЕЧ 5
660 УБ 2 3 - 2
25:21 25:12 21:25 21:25 15:11
ЦРЊАНСКИ (Ж)

9. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
649 УБ 2 0 - 3
17:25 22:25 17:25
ОБИЛИЋ
650 ЦРЊАНСКИ (Ж) 3 - 0
26:24 25:19 28:26
ЖОК ШУМАДИЈА
651 СМЕЧ 5 0 - 3
17:25 22:25 15:25
РАДНИЧКИ (КГ)
652 СРБИЈАНКА 014 3 - 0
25:12 25:14 25:16
СПАРТАК (Љ)
653 ТЕНТ 2 0 - 3
22:25 15:25 14:25
СМЕДЕРЕВО
654 КОЛУБАРА (Ж) 1 - 3
25:14 21:25 21:25 24:26
ЛАЗАРЕВАЦ

8. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
643 ОБИЛИЋ 1 - 3
18:25 25:22 13:25 14:25
КОЛУБАРА (Ж)
644 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 0
27:25 25:19 25:22
ТЕНТ 2
645 СМЕДЕРЕВО 1 - 3
23:25 16:25 25:19 21:25
СРБИЈАНКА 014
646 СПАРТАК (Љ) 0 - 3
8:25 18:25 27:29
СМЕЧ 5
647 РАДНИЧКИ (КГ) 1 - 3
21:25 25:14 15:25 23:25
ЦРЊАНСКИ (Ж)
648 ЖОК ШУМАДИЈА 2 - 3
25:22 23:25 21:25 25:19 07:15
УБ 2

7. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
638 УБ 2 0 - 3
23:25 14:25 22:25
РАДНИЧКИ (КГ)
639 ЦРЊАНСКИ (Ж) 3 - 0
25:20 25:16 25:15
СПАРТАК (Љ)
640 СМЕЧ 5 0 - 3
15:25 15:25 15:25
СМЕДЕРЕВО
641 СРБИЈАНКА 014 2 - 3
20:25 25:21 15:25 25:19 14:16
ЛАЗАРЕВАЦ
642 ТЕНТ 2 3 - 2
19:25 25:18 25:23 21:25 15:12
КОЛУБАРА (Ж)
637 ЖОК ШУМАДИЈА 0 - 3
12:25 23:25 23:25
ОБИЛИЋ

6. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
631 ОБИЛИЋ 0 - 3
19:25 12:25 22:25
ТЕНТ 2
632 КОЛУБАРА (Ж) 3 - 1
22:25 25:19 25:11 25:14
СРБИЈАНКА 014
633 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 1
25:09 19:25 25:14 25:13
СМЕЧ 5
634 СМЕДЕРЕВО 3 - 0
25:23 25:15 25:13
ЦРЊАНСКИ (Ж)
635 СПАРТАК (Љ) 0 - 3
16:25 19:25 12:25
УБ 2
636 РАДНИЧКИ (КГ) 3 - 0
25:22 25:20 25:15
ЖОК ШУМАДИЈА

5. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
625 РАДНИЧКИ (КГ) 1 - 3
29:27 18:25 26:28 25:27
ОБИЛИЋ
626 ЖОК ШУМАДИЈА 3 - 0
25:15 25:14 25:16
СПАРТАК (Љ)
627 УБ 2 2 - 3
22:25 25:14 26:24 18:25 10:15
СМЕДЕРЕВО
628 ЦРЊАНСКИ (Ж) 0 - 3
20:25 22:25 17:25
ЛАЗАРЕВАЦ
629 СМЕЧ 5 0 - 3
17:25 12:25 18:25
КОЛУБАРА (Ж)
630 СРБИЈАНКА 014 3 - 0
25:17 25:19 25:14
ТЕНТ 2

4. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
619 ОБИЛИЋ 1 - 3
26:24 20:25 21:25 09:25
СРБИЈАНКА 014
620 ТЕНТ 2 3 - 0
25:22 25:19 25:21
СМЕЧ 5
621 КОЛУБАРА (Ж) 3 - 0
25:17 25:13 25:20
ЦРЊАНСКИ (Ж)
622 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 0
25:14 25:19 27:25
УБ 2
623 СМЕДЕРЕВО 3 - 0
25:18 25:16 25:11
ЖОК ШУМАДИЈА
624 СПАРТАК (Љ) 0 - 3
22:25 13:25 14:25
РАДНИЧКИ (КГ)

3. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
613 СПАРТАК (Љ) 1 - 3
23:25 16:25 25:20 06:25
ОБИЛИЋ
614 РАДНИЧКИ (КГ) 1 - 3
17:25 14:25 25:20 17:25
СМЕДЕРЕВО
615 ЖОК ШУМАДИЈА 0 - 3
16:25 11:25 12:25
ЛАЗАРЕВАЦ
616 УБ 2 2 - 3
25:22 21:25 25:21 19:25 08:15
КОЛУБАРА (Ж)
617 ЦРЊАНСКИ (Ж) 0 - 3
23:25 24:26 20:25
ТЕНТ 2
618 СМЕЧ 5 1 - 3
25:18 15:25 17:25 16:25
СРБИЈАНКА 014

2. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
607 ОБИЛИЋ 3 - 0
25:22 25:17 25:18
СМЕЧ 5
608 СРБИЈАНКА 014 3 - 0
25:18 25:15 25:11
ЦРЊАНСКИ (Ж)
609 ТЕНТ 2 3 - 1
22:25 25:18 25:19 25:18
УБ 2
610 КОЛУБАРА (Ж) 3 - 0
25:13 25:09 25:11
ЖОК ШУМАДИЈА
611 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 0
25:18 25:16 25:22
РАДНИЧКИ (КГ)
612 СМЕДЕРЕВО 3 - 0
25:16 25:20 25:05
СПАРТАК (Љ)

1. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
601 СМЕДЕРЕВО 3 - 0
25:18 25:20 25:22
ОБИЛИЋ
602 СПАРТАК (Љ) 0 - 3
14:25 22:25 14:25
ЛАЗАРЕВАЦ
603 РАДНИЧКИ (КГ) 0 - 3
18:25 17:25 14:25
КОЛУБАРА (Ж)
604 ЖОК ШУМАДИЈА 1 - 3
15:25 13:25 25:22 23:25
ТЕНТ 2
605 УБ 2 1 - 3
15:25 25:15 17:25 18:25
СРБИЈАНКА 014
606 ЦРЊАНСКИ (Ж) 3 - 2
20:25 25:21 25:22 22:25 17:15
СМЕЧ 5